Trpíš sebekritikou? Výčitkami?
Máš pocit, že nejsi dost dobrá?
Nevěříš si? Cítíš se neschopná?

To všechno jsou příznaky nízkého SEBEVĚDOMÍ

JE ČAS TO ZMĚNIT! ZBRUSU NOVÝ

3 TÝDENNÍ PROGRAM KE ZVÝŠENÍ SEBEVĚDOMÍ

TI K TOMU POMŮŽE!

Stejně jako třeba účastnicím Evě a Gabriele:

Zdravím Tě Alice, tvůj mini kurz byl moc fajn. A určitě mi pomohl v tom, abych si uvědomila, že nejsem jen máma a "uklízečka". Ale i (hlavně) žena. Takže se snažím držet tvých rad a jsem teď víc veselá a (podle lidí kolem mě) krásnější 🙂 A to potěší. Tak moc děkuji!

Evaúčastnice programu ke zvýšení sebevědomí

Dobrý den milá Aličko, mockrát Vám děkuji za krásný kurz, který pro mne byl přínosem a velice Vás obdivuji, jak úžasný projekt Ženy ženám jste vytvořila. Vím, že to slýcháte určitě stále, ale na něco takového jsme my ženy čekaly. Jsem Vám tímto moc vděčná. Jste moc krásná jak uvnitř, tak navenek.

Gabrielaúčastnice programu ke zvýšení sebevědomí

Vlož své jméno a email a registruj se do 3 týdenního online kurzu, který je zcela ZDARMA.


Do toho programu se zapojilo již 0 žen

O autorce videí

Spojovatelka žen a osvětlovačka ženských pokladů, zakladatelka a ♥ společnosti Ženy ženám s.r.o., jež je platformou pro osobní rozvoj žen. Je také autorkou knihy 17 tváří ženy a e-booku Jak napsat, vydat a prodat knihu.

Její zápal, tvořivá energie a lidskost je cítit ve všem, co dělá. Společně se zajímavými a inspirujícími lidmi tvoří vzdělávací programy a živé akce, které naplňují sny mnoha žen o štěstí, sebevědomí a lásce.

Alice Kirš

"Jsem přesvědčená, že Ti tento kurz pomůže a podpoří Tě na Tvé cestě stát se ženou, kterou chceš ve svém životě vidět. Děkuji, že Ti na sobě záleží."

Alice Kiršzakladatelka Ženy ženám®